یکی از شدگان

امکانات فضانوردی چند وقت است می خواهم تصویر زیر را که نتیجه تست اینترنتم است بگذارم روی وبلاگ ولی فرصت نمی شود. یک موقعی بعضی از دوستان لوله کشی اینترنت داشنتد ،کلی پوز می دادند . ما می گقتیم همه که مثل شما امکانات فضانوردی ندارند ! بعضی دیگر دوستان (که خداوند هدایتشان کند) آنقدر ناشکری کردند که حالا باید… ادامه »

IT در ایران در حال رشد و استفاده از آن در بین مردم فراگیر شده است ! احتمالا شما هم این شایعه عدم رشد IT را در کشورمان شنیده اید !دوستی تعریف می کرد که چند شب پیش به جشنی دعوت شده بوده و برنامه ها بر پایه IT استوار بوده !پرسیدم : نقش IT در جشن چی بود ؟گفت… ادامه »

کوسه ای در مخزن زندگیتان بیندازید!

ژاپنی ها عاشق ماهی تازه هستند . اما آبهای اطراف ژاپن سال هاست که ماهی تازه ندارند . بنابراین برای غذا رساندن به جمعیت ژاپن قایق های ماهی گیری ، بزرگ تر شدند و مسافت های دورتری را پیمودند. ماهی گیران هر چه مسافت طولانی تری را طی می کردند به همان میزان آوردن ماهی تازه بیشتر طول می کشید… ادامه »کوسه ای در مخزن زندگیتان بیندازید!

سال نو مبارک سلامامیدوارم همه دوستان سالی پراز موفقیت در پیش روی داشته باشند و هر روز خبر موفقیتهای بهساد و بهسادیها را بشنویم

گاهی اوقات آنقدر زیبایی های اطراف برایمان معمولی می شود که تا تلنگری نباشد متوجه آن نمی شویم . وقتی عکس بالا را دیدم باورم نمی شد این همان گلدان شبدری باشد که سالهاست روی پله ها است . چه روزهایی که با بی توجه ای حتی برگهای آویزان آنرا زیر پا له کرده ام …

چند وقتی است که افتخار نوشتن در وبلاگ بهساد به من اعطا شده است . چند تا دلیل داشت که ننوشتم : دلیل اول مثل همیشه تنبلی است . دلیل بعدی این بود که نوشتن درباره بهساد و در وبلاگ بهساد خیلی سخت است آن هم برای کسی که هیچوقت نمره های عالی از درس انشا نگرفته است . البته… ادامه »