سيستم جامع مدیریت اطلاعات و آمار

سيستم جامع آماری بهساد، ابزاری جهت تعریف شاخص‌های عملکردی و ثبت متمرکز مقادیر این اطلاعات می‌باشد. گزارشهای این نرم‌افزار می‌توانند دیدی از بالا با امکان تمرکز به لایه‌های پایین‌تر و توجه به جزئیات لازم را تواما فراهم نمایند. اين نرم افزار هم اکنون در گستره ملی به کار گرفته شده و یک ابزار قابل اعتماد برای اتوماسیون جامع آماری سازمان ها محسوب میشود.
تجربه به کارگیری آمار یکپارچه در گستره صنعت آبفا و همچنین صنعت برق کشور ما را بر آن داشت که سيستم جامع آماری بهساد را با اطمينان کامل به ساير سازمان‌ها نيز پيشنهاد کنیم.این نرم‌افزار علاوه بر قابلیت نصب و راه‌اندازی در سازمان‌ها، می‌تواند به صورت استفاده از خدمات نرم‌افزاری ابری و به شکل آنلاین نیز در اختیار سازمان‌ها قرار بگیرد.

چرا باید از سيستم جامع آماری بهساد استفاده کنیم
ويژگی‌های سيستم
کاتالوگ نرم افزار
درخواست نسخه رايگان

سيستم جامع برنامه‌ريزي و مديريت پروژه

نرم‌افزار مديريت پروژه، به عنوان يک نرم افزار بسيار جامع برای مديريت اطلاعات و فرآيندها با تکيه بر بهره‌گيري از استاندارد بین‌المللي PMBOK  و به منظور پاسخگويي به نيازهاي روزافزون مديريت پروژه در نظام مديريت اجرايي و عمراني کشور توسعه يافته و راه حلي مناسب جهت پاسخگويي به نيازهاي سازمانهاي بزرگ در گستره جغرافيايي ملي،  استاني و شهری مي‌باشد. اين نرم افزار که به مرور در طي 6 سال تکامل یافته است، دانش اجرایی سازمان های کشور را به صورت فرآیندهایی از پيش آماده شده در درون خود دارد.

ويژگي‌های نرم افزار
متدولوژی استقرار سيستم
کاتالوگ نرم افزار


کارت اهدا عضو